A lángos évekig családi favorit volt, de ez a krumplis lepény recept nagy kedvenc lett, ezért leginkább ezt szoktuk sütni.
Nagyon finom és egyszerű, ráadásul nincs vele sok munka, fogyaszthatjuk önmagában, vagy megkenve tejföllel, mint a lángost.
A videóban láthatod, hogyan készül, a feliratokat is kapcsold be
A krumplis lepény elkészítése nem bonyolultabb, mint a lángos sütés. A tésztája nagyon kellemes, jó az állaga, Egy kiadós leves után remek főétel, de nálunk bármikor szívesen megeszi a család.
Nem szívja meg magát túlságosan olajjal. A tölteléket tetszés szerint lehet fűszerezni, akár egy kis reszelt sajt is kerülhet hozzá, úgy is nagyon finom. Az egyetlen dolog, amire figyelni kell ennél a receptnél, hogy hagyjuk megkelni a tésztát.
Ha alaposan megkelt, nagyon egyszerűen lehet vele dolgozni. Rugalmas és könnyen formázható tészta. Ha szeretnél kipróbálni valami újdonságot, ami egyszerű és finom, ráadásul nem is drága, ez a recept hamar elnyeri a tetszésed.
Mikor több embernek készítjük, általában dupla adagot sütünk, mert nagyon finom, ráadásul ha kihűl, hidegen is fogyasztható és meg is lehet melegíteni. Nagyon finom, nálunk mindenki szereti.
Nálunk a sárgabaracklekvár főzése mindig igazi családi esemény. Amikor sok barack terem, nem csak néhány…
Nálunk most uborka, almapaprika és karfiol került bele, de ugyanez a felöntőlé más zöldségekhez is…
Ha szereted a browniet, de a túl édes variációja helyett valami gyümölcsösebb, frissebb ízvilágút próbálnál…
A vödrös savanyúság igazi régi kedvenc nálunk, amit nyáron érdemes elkészíteni, amikor sokféle friss zöldség…
A házi meggyszörp nálunk minden nyáron elkészül. Frissítő, gyümölcsös és nagyon kellemes hűsítő. Régen tanultam…
Ez az epres fagyi szerintem az egyik legegyszerűbb házi fagyi, amit el lehet készíteni. Nem…
This website uses cookies.
Hozzászólások