A Vajdasági sós recept nagyon egyszerű, nem kell hozzá sok minden, mégis csodás sós nasi. Ha pogácsa helyett valami mást készítenél, ezt érdemes lehet megsütnöd.
Finom, réteges, ráadásul hamar elkészíthető, nem kell pihentetni a tésztát, ahogy elkészültünk vele, lehet is sütni.
A videóban láthatod, hogyan készül, a feliratokat kapcsold be hozzá
Finom kelt tésztát készítünk, amit vajas sajtos töltelékkel kenünk meg, ettől lesz annyira finom. A tetejét magvakkal szórjuk meg, ettől még ízletesebb lesz.
A hozzávalókból egy nagy gáztepsinyi sóst süthetünk. Nálunk ünnepekre is ez szokott készülni, mert nagyon finom és tényleg nincs vele sok munka. A töltelékbe tetszés szerint akár több féle sajtot is tehetünk, hogy még finomabb legyen.
A Vajdasági sóst nem kell keleszteni, mégis nagyon finom és puha. A tésztája állaga valami csodás. 2 – 3 napig is megőrzi az állagát, bár nálunk annál sokkal hamarabb el szokott fogyni. A sütési időre figyeljünk, csak kellemesen aranybarna legyen, nem kell túlsütni, hogy finom foszlós maradjon.
A vödrös savanyúság igazi régi kedvenc nálunk, amit nyáron érdemes elkészíteni, amikor sokféle friss zöldség…
A házi meggyszörp nálunk minden nyáron elkészül. Frissítő, gyümölcsös és nagyon kellemes hűsítő. Régen tanultam…
Ez az epres fagyi szerintem az egyik legegyszerűbb házi fagyi, amit el lehet készíteni. Nem…
Amikor virágzik a bodza, nálunk biztosan készül belőle szörp is. Már az illata is bámulatos,…
Ha egy igazán krémes, mégis könnyen elkészíthető sütés nélküli epres süteményt keresel, ez a recept…
Ez az epres piskótatekercs egy igazi biztos recept, ha egy látványos, mégis egyszerű süteményt szeretnél…
This website uses cookies.
Hozzászólások