A rakott tészta mindenhogy finom, ez egy nagyon egyszerű étel, amit mindenki az ízlésére alakíthat.
Egyszerű a recept! Megcsinálod a makaróni alapot! Vöröshagyma ,fokhagyma, tettem hozzá egy paradicsomot és paprikát, jó apróra vágtam össze.
Szeletelt csiperke gomba, és felvágott apróra kockázva. Ezeket összerottyantom aztán teszem bele a paradicsomszószt amibe bazsalikom is van.
Só, bors ízlés szerint. Tésztát kifőzöm aztán rétegezem a tepsibe. Kicsi szósz az aljára, aztán tészta rá, szósz aztán egy kis sajt, utána tészta és szósz és végül a tetejére tejföl pici só bele és sajt! Jó étvágyat!
Gyurkóné Bagó Angelika konyhájából
Ez az epres piskótatekercs egy igazi biztos recept, ha egy látványos, mégis egyszerű süteményt szeretnél…
Ha szereted a krémes, lágy és nagyon finom süteményeket, ez a válogatás neked szól. Összegyűjtöttünk…
Ez a sós mini kalács recept nagy kedvenc, ha valami látványos, mégis egyszerű vendégvárót szeretnél…
Ez a süti nemcsak finom, hanem kifejezetten látványos is, amikor felszeleteled. A kakaós piskóta vékony…
A csíkos kalács nemcsak finom, hanem igazán mutatós is, hiszen a világos és kakaós tészta…
Ez a csokis szelet egy igazán gazdag, réteges sütemény, amelyben a puha kakaós piskóta és…
This website uses cookies.
Hozzászólások