A gnocchi vagyis az olasz krumpligombóc sajtszósszal kínálva elképesztően finom. Nincs vele sok munka, ha valami egyszerű és gyors ételt szeretnél készíteni, ez a recept jól fog jönni.
Gnocchi szinte minden nagyobb boltban kapható, néhány perc alatt kifőzzük és már készülhet is a finom sajtszósz. Fűszerezzük tetszés szerint, az olasz fűszerek remekül illenek hozzá. Ha ezt az ételt kipróbálod, hamar elbűvöli a családot.
Az olasz receptek kedvelőinek biztosan elnyeri a tetszését. Akár több féle sajtot is használhatunk az elkészítéséhez, hogy még különlegesebb legyen.
A mennyiség attól függ, mekkora adagot szeretnél készíteni. Ha nagy a család, érdemes nnagyobb mennyiséget készíteni belőle, mert annyira finom, hogy egyszerűen senki nem tudja majd abbahagyni.
Amikor virágzik a bodza, nálunk biztosan készül belőle szörp is. Már az illata is bámulatos,…
Ha egy igazán krémes, mégis könnyen elkészíthető sütés nélküli epres süteményt keresel, ez a recept…
Ez az epres piskótatekercs egy igazi biztos recept, ha egy látványos, mégis egyszerű süteményt szeretnél…
Ha szereted a krémes, lágy és nagyon finom süteményeket, ez a válogatás neked szól. Összegyűjtöttünk…
Ez a sós mini kalács recept nagy kedvenc, ha valami látványos, mégis egyszerű vendégvárót szeretnél…
Ez a süti nemcsak finom, hanem kifejezetten látványos is, amikor felszeleteled. A kakaós piskóta vékony…
This website uses cookies.
Hozzászólások