Finom és egyszerű tészta étel, 10 perc alatt elkészíthető vacsora. Ha valami elronthatatlan finomságot szeretnél, ezt érdemes elkészítened. Alig van vele munka, de nem lehet megunni.
Egy finom és egyszerű ötlet, ha nem tudod mit készíts vacsorára, próbáld ki ezt a finomságot. Alig kell hozzá valami, de nagyon ízletes. Ez a mennyiség bőven elég egy családi vacsorára. Ha csak 2 személyre készíted, akkor le is felezheted az adagokat.
Tálaláskor megszórhatjuk sajttal, de anélkül is nagyon finom. Ez a recept nálunk családi kedvenc lett, ha valami gyors és finom ételt szeretnénk készíteni, ez kerül terítékre. Mire a tészta megfő, a szósz is elkészül, egy fárasztó nap után jók az ilyen ötletes és hamar elkészíthető ételek. Akár többet is készíthetsz belőle, következő nap is annyira finom, mint frissen.
Nincs is jobb, mint amikor a frissen sült kelt tészta illata lengi be a lakást…
Ismeritek azt az érzést, amikor valami igazán krémesre vágytok, de nem akartok órákat tölteni a…
Van az a fajta étel, ami nem akar többnek látszani annál, ami. Nem divatos, nem…
Te is álltál már tanácstalanul a konyhában, vágyva valami édes kényeztetésre, amihez minden alapanyag ott…
Van az úgy, hogy a legegyszerűbb dolgok sikerülnek a legjobban. Ez a sütemény pontosan ilyen:…
A hókifli egy igazi téli klasszikus, amelyet mindenki ismer és szeret. Puha, omlós tésztája és…
This website uses cookies.
Hozzászólások